Irodai asszisztens

A PÁLYÁZAT HÁTTERE/VÍZIÓ:

Az alapítók 5 évvel ezelőtt kezdtek el foglalkozni természetes alapanyagokra épülő építőipari rendszer fejlesztésével. Ezen belül egy hő- és hangszigetelő un. szalmapaplan termékcsalád kutatás-fejlesztését helyezték előtérbe.

A CSAPAT

Széleskörű szakmai együttműködésben dolgozó munkatársak, akik innovatív szemléletükkel bátran vállalkoznak az építőipar világméretű reformjának megvalósítására.

Küldetésük, hogy környezetet és embert tisztelő megoldásaik könnyen és kényelmesen elérhetőek legyenek bárki számára.

A FELADAT

Elsősorban az ügyvezetés adminisztratív és ügyviteli támogatása, a managementtel való folyamatos kommunikáció és együttműködés.

Ezen belül:

  • dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • iratok szerkesztése, levelezés
  • külső kommunikáció együttműködő partnerekkel
  • pályázati projektterv követése, dokumentálása
  • részvétel pályázatírásban
  • bérszámfejtés előkészítés
  • pénzügyi kontrolling feladatok
  • ügyintézési feladatok

ELVÁRÁS

  • Min. 5 éves ügyviteli tapasztalat
  • Angol nyelv C1-es szintű ismerete és gyakorlata (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Pályázati adminisztrációban való jártasság
  • Vezetői engedély
  • Excel, Word felhasználói jártasság

AMIT AJÁNLUNK

  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • A munkához szükséges laptop biztosítása
  • Telefon és utazási költség térítése
  • Fejlődési lehetőség együttműködésben és csapatmunkában

BÉRSÁV

Bruttó 550.000-650.000 Ft